Producenci

Lord Cannabis by Marci_bo_art specjalnie dla nas i dla Was

Dostępność: brak towaru

Opis

OBRAZ "LORD CANNABIS" DOSTĘPNY TYLKO ZA POŚREDNICTWEM INSTAGRAMA ARTYSTKI marci_bo_art, GDZIE DOSTĘPNE SĄ TAKŻE POZOSTAŁE PRACE, ZARÓWNO ORYGINAŁY JAK I REPRINTY.

Prace Marceliny Bożek jawnie czerpią z psychodelicznych stanów i doświadczeń, zawsze jednak są efektem spotkania człowieka z przyrodą i jej dziećmi - roślinami. Kolorowe obrazy wprawiają nasz mózg w stan chwilowego oderwania się od rzeczywistości, a pozytywne emocje, które wzbudzają, pozostają z nami na długo. Artystka zdecydowanie stawia na kontrasty i wyrazistość barw. "Daje to efekt delikatnej psychodelii, bajkowości i odrealnienia. Trochę jak w dziecięcych kolorowankach czy kreskówkach."

W ramach kolaboracji Artystka stworzyła dla nas i dla Was obraz inspirowany naszym logotypem. To Lord Cannabis, wszechwładna postać, podobnie jak zioła konopi, z których powstał, opiekun wszystkich wypalonych artystów.

Praca w oryginale ma format a4, czyli 210 x 297 mm. Obraz wykonany jest na gładkim papierze wysokiej jakości 300 mg/m2. Technika mieszana: woskowe pastele wodne, marketery, cienkopisy rysunkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl