O nas

Czy chcielibyście znaleźć miejsce, gdzie spokój i relaks wygrywają ze stresem, trzymają go na smyczy, nie pozwalają dojść do słowa, a wygrywa miłość i skupienie?

Miejsce zielone, blisko lasu i przyrody, a jednocześnie zawsze pod ręką, niedaleko. Nasza mała prywatna samotnia, w której, w spokoju, poświęcamy się rzeźbieniu kolejnych elementów naszego życia, jak to na Artystów życia przystało!

Miejsce, gdzie możecie być sobą. Bez stresu.

Wypaleni Artyści tworzą takie miejsce - zielone, pozytywne, kreatywne - do którego zapraszają i pozwalają zostać na dłużej. Jak długo tylko chcecie! Miejsce to jest łąką, która wyłoniła się zza skał na wysokogórskim szlaku. Leżymy i odpoczywamy. Miejsce to jest gęstym, wysokim lasem, które daje nam ukojenie podczas upału, chowamy się w cieniu i napawamy widokiem majestatycznie przedzierającego się przez drzewa słońca. 

Miejsce to jest Waszym salonem. Waszą sypialnią i biurkiem w pracy. Wszędzie tam, gdzie Wy, tam strefa wolna od stresu.  

Bowiem, produkty z konopi, całkowicie legalne i zdrowe, w formie olejków i szuszu do waporyzacji, mają potężną siłę magicznych ziół. Sprawdź, co do zaoferowania ma nam Matka Natura.

Szanujemy zieleń, oferujemy życie bez stresu, gwarantujemy Czas Bardzo Dobry. 

CBD.

Wypaleni Artyści to kolektyw ludzi, którzy najpierw wymyślili wygodne, piękne, zawsze ciemnozielone bluzy z wyhaftowanym logotypem i ukrytą kieszonką, aby szybko przeobrazić to w sklep z produktami, które możesz w tej kieszonce schować... Wypaleni Artyści to także autorska muzyka,ciekawe rzeczy edukacyjno-rozrywkowe na Youtube'ie, a także kolaboracje artystyczne. Chcemy wspierać i współpracować z artystami, których dzieła krążą po tej samej orbicie, co nasza idea.
 
Naszą misją jest dostarczanie Wam bezstresowego życia. Naszym manifestem bunt przeciwko wszechobecnie panującym napięciom i niepokojom, które towarzyszą nam i nie pozwalają nam być sobą.
 
Zresztą, zostańcie na dłużej i sprawdźcie sami.
 
Trzymajcie mocno!
 
#wypaleniartysci #bezstresu #ziololecznictwo #cbd #czasbardzodobry
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl